• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Performans Koçluğu

Performans Koçluğu
Aile Koçluğu


Performans Koçluğu
Performans Koçluğu ile kurumları var eden ve ileriye taşıyan çalışanların yaşam ve iş kalitelerini yükseltmek, gelişmeye açık yönlerini beslemek, iş hedeflerini netleştirmek sağlanır.
Performans Koçu, süreç boyunca bireyle birlikte bireyin iş hedeflerini gerçekleştirmek doğrultusunda eylem planı hazırlar ve bireyi hedefinin yolunda tutmaya çalışır.
Performans Koçluğu ile kurumları var eden ve ileriye taşıyan çalışanların yaşam ve iş kalitelerini yükseltmek, gelişmeye açık yönlerini beslemek, iş hedeflerini netleştirmek sağlanır.
Kariyerinde veya hayatının her alanında kişisel verimliliğini arttırmak isteyen kişiler performans koçluğundan yararlanabilir. Çalışanların gelişmeye açık yönleri ve iş hedeflerine dönük yapılan bir çalışmadır. Koç ile danışan, süreç boyunca bireyin hedefleri ve geliştirmek istediği yetkinliklerine göre eylem planı hazırlamakta ve buna uygun şekilde hızla harekete geçilmektedir.
En büyük sermayemiz nitelikli insan kaynaklarıdır ve kurumlar en zayıf halkaları kadar güçlüdürler. Bir organizasyonun vizyonu ne kadar geniş olursa olsun, kurumu bu vizyona taşıyan insan kaynakları çeşitli nedenlerle verimsiz çalışıyorsa vizyon bir hayal olmaktan öteye gidemez. Çalışanlardan yüksek verim almak için potansiyellerini kullanmalarına engel olan parazitleri ortaya çıkarıp yok etmek gerekir.
Şirketler üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmak, performans yönündeki ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere koçlara ihtiyaç duyar. Performans koçları, kurumun performans sistemine bağlı kalarak her bireyin performans değerlendirme sonuçlarına göre, çalışanın hedeflerine, gelişmesi istenen yetkinliklere ve göstermesi gereken performansa ulaşmasını sağlayacak hedeflerini hazırlar. Genelde koçlara uygulanan bu hizmet, çalışanların verimini artırmak amacıyla kurum bünyesinde kullanılıyor. Sadece sporculara ait bir şey değildir performans koçluğu. Yüksek performans koçluğu günümüzün en çok gelişen popüler koçluklardan biridir. Performans koçluğu sizin kendi koyduğunuz engelleri yıkmanızı ve var olanların üzerine çıkmanızı hedefler. Size rehberlik yaparak içinizdeki gücün açığa çıkmasına yardımcı olur. Normalde duracağınız noktanın ötesine geçmeniz için sizi zorlar. En mükemmel versiyonunuza ulaşıncaya kadar sizi zorlar.

Performans Koçluğu   eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki Performans Koçluğu   eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 ulaşabilirsiniz veya Performans Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Performans Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - -
Performans Koçluğu başlıklı 2424 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın