• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İlişki Koçluğu

İlişki Koçluğu
Iliski Koçlugu

İlişki koçluğu programımızla yaşantınıza sihirli bir şekilde dokunabilirsiniz. Hipnoz uygulamalarıyla istediğiniz sonuçlara ulaşabilir, bilinçaltı korku ve kalıplarınızı kolayca geride bırakabilirsiniz.

İnsanın sahip olduğu ilişkiler, yaşamını, psikolojisini ve yaşam tatminini etkileyen kritik bir özelliğe sahiptir. Bazen isteklerimiz olur, o anda hayal ettiğimiz kadar mutlu olmadığımızı, gerçek isteğimizin bu olmadığını fark ederiz. Yaşantımızda zaman zaman işler istediğimiz gibi gitmez. Cevabını veremediğimiz sorular sorarız kendimize. İstediğimiz gibi olmuyordur, birşeyler engel oluyordur sanki. Zamanın hızı içerisinde akıp giderken yaşam, birşeyleri değiştirmeye fırsat bulamamışızdır. Yaşadığımız ilişkilerin kalitesi, bazen bizleri depresyona sürüklerken bazen de en mutlu zamanları yaşamamızıs ağlar. Akla gelebilecek pek çok ilişkide yaşanan sıkıntılarda, ilişkikoçluğu, destekleyici bir süreç olmaktadır.

En çok karşılaşılan konular ise;

- İdeal eş veya arkadaş seçimi,

- Evliliklerde eşler arasındaki sürtüşmeler,

- Bir ilişkinin aşka programlanması,

- İkili ilişkilerde sürecin geleceğinin planlanması,


İlişki koçluğunun diğer bir yönü de hemen tüm ilişkilerde yaşanan sorunları giderici ve kişiyi destekleyicibir rol teşkil etmesidir. Koçluk sürecinin büyük kısmı benzer olsa da, ilişki koçluğunun önemli bir farkı, sürtüşmeyi yaşayan karşılıklı iki taraf olmasına rağmen, en çok serzenişte bulunan tarafa yönelik uygulanmasıdır. Dolayısıyla koçluk alan taraf, bu koçluk sürecinde ilişkisiyle ilgili yaşantısını düzenler, yaşantısında değiştirmek istediği süreçleri planlar. Özgüvenli bir şekilde kendini mutlu hissedeceği yaşantısına doğru bir değişim geçirir. Bakış açısı kendi mükemmelliğini ve değerini yeniden keşfedecek şekilde değişir. Bu değişimin karşı tarafa yansıması bazen harika bir şekilde olur. İlişki yeniden aşka programlanır. Bazen de her iki tarafta yolları ayırmanın en sağlıklı çözüm olduğunu düşünür.


Sonuç her ne olursa olsun siz, yaşantınızı artık mutlu bir şekilde yönetebilecek donanımlara sahip olacaksınız. Hipnoz uygulamalarıyla istediğiniz sonuçlara ulaşabilir, bilinçaltı korku ve kalıplarınızı kolayca geride bırakabilirsiniz.


Hak ettiğiniz şekilde yaşamak, daha mutlu olmayı tercih ediyorsanız, eylem zamanı artık gelmiş demektir. Mutluluk, aşk, huzur ve başarının yarattığı sihrin, hayatınıza girmesine fırsat vermek isterseniz en kısa zamanda görüşmek dileğiyle…

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İlişki Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

İzmir İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir İlişki Koçluğu tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka İlişki Koçluğu  tıklayabilirsiniz.

Muğla İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla İlişki Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Denizli İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli İlişki Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Antalya İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya İlişki Koçluğu  tıklayabilirsiniz.

 


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
İlişki Koçluğu başlıklı 1523 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın