• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir Koçluk Merkezi

İzmir Koçluk Merkezi
Koçluk

Kişilerin ya da kurumların, olmak istedikleri konumla içerisinde bulundukları konum arasındaki mesafeyi geleceğe odaklanmak suretiyle ve eyleme geçerek kapatmayı hedefleyen bir sistemdir. Koçluk,performans geliştirme konusunda ve her çeşit öğretinin elde edilmesinde en hızlı sonuç alınan yöntemdir. Koçluk sürecinin başlangıç noktası, ortası ve ölçülebilir sonuçları ile sahip olduğu sınırları vardır. 

Koçluk faaliyetini etkin olarak uygulayan kurumlar, çalışanlarının vizyonları ile organizasyonun vizyonu arasındaki uyumu kurar ve bireylerin performanslarını artırarak kurumsal hedeflerine kolaylıkla ulaşmalarını sağlarlar. Koçluk sisteminin kurulması ve koçluk ortamının oluşturulması adına önce kurumlarla bir takım görüşmeler yapılmaktadır.Bu görüşmeler, CEO'da dâhil olmak üzere tüm çalışanları kapsamaktadır. Görüşmelerin sonunda, koçluk ortamının oluşturulabilmesi için gerekli fiziki ve beşeri alt yapı meydana getirilmektedir.

Kurumsal Koçluk, kurumsal farkındalık kazanmalarını sağlar. Vizyon, görev ve hedefler net bir şekilde belirlenir. İşletmelerin şuan içerisinde bulunduğu nokta ile hedefleri arasindaki mesafe belirlenir ve tüm çalışanlar, işletmenin hedeflerine odaklanarak çalışır. Gerekli olan stratejik planlama yapılır ve yol haritaları çizilir.

Kurumsal Koçluk çalışmaları içerisinde kurum içi "iletişim" ve "takım ruhu" geliştirmek esastır. Bütün personelin görüşleri dikkate alınır, farklı konularla ilgili beyin fırtınaları yapılarak çalışanların hepsi çözüm sürecinin parçası durumuna getirilir.

Koçluk çeşitli alanlarda uygulanabilir. Bunlar;

Kariyer Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Aile Koçluğu

İletişim Koçluğu

İş Geliştirme Koçluğu

Kişisel Marka Koçluğu

Yönetici Koçluğu

Yaşam Koçluğu

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimi için tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
İzmir Koçluk Merkezi başlıklı 3545 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın