• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Satis Koçlugu Nedir?

Satis Koçlugu Nedir?
Satis Koçlugu

'

Bugün is dünyasindaki hemen hemen herkes iki çesit liderligin oldugunu bilir; eski liderlik ve yeni liderlik. Eski liderlik insanlari yönetmeye dayaniyordu. Yeni liderlik ise insanlari olabilecekleri kadar iyi olmalari için güçlendirmeye dayaniyor. Yeni liderligin asil konusu mikro idare yapmaksizin yönetmek. Bunun için de koçluk, yani herhangi bir sirkette olabilecek en önemli sey olan rekabet becerisi gerekli. Ne yazik ki bu, nedense müdürlerin pek çogunun yoksun oldugu, pek azinin edindigi bir beceri. Satis Egitimi, bir satis müdürünün önce kendini, sonra da kendi gelisimleri için sorumluluk alip siradanliktan siradisiliga geçis yolculugu yapmalarina yardimci olarak baskalarini bir satis koçuna nasil dönüstürebilecegini gösterir. Satis Egitimi, kendine koçluk yapabilen, çok verimli ve birbirine bagli bir satis gücünü de beraberinde getiren bir satis koçlugu kültürünün neden ve nasil olusturulacagini gösterir.

Günümüzde is dünyasindaki  satis müdürünün önce kendini, sonra da kendi gelisimleri için sorumluluk alip siradanliktan sira disiliga geçis yolculugu yapmalarina yardimci olarak baskalarini bir satis koçuna nasil dönüstürebilecegini gösteren program.  Kendine  koçluk yapabilen, çok verimli ve birbirine bagli bir satis gücünü de beraberinde getiren bir satis koçlugu kültürünün neden ve nasil olusturulacagini gösterken  mükemmel satis sonuçlari yaratan bir program.

Satis ekiplerinin kendilerine özgü ve hedeflerine odakli farkli bir yasamlari vardir. Satis koçlari, satis yöneticilerinin ve ekiplerinin hedeflerine ulasmak için ihtiyaç duyduklari asamalari birlikte belirlemek, çizdikleri yola sadik kalarak bu asamalari en verimli biçimde geçirmek amacini güden koçluktur.

 

'

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Satis Koçlugu Nedir? başlıklı 1398 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın