• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Yasam Koçlugu Egitimi

Yasam Koçlugu Egitimi
Yasam Koçlugu

'Yasam koçlugu; profesyonel bir yol arkadasligidir.  Hayatinizda yolunuza çikan engelleri zorlanmadan asmaniza ve  hayat kalitenizi arttirmaniza yardim eden bir sistemdir.

Hayallerinizi hedeflere dönüstürmenize , ve hedeflerinize dogru  adim adim ilerlemenize yardimci olur.  Kendinizi kesfetmenize ve hayatinizda fark yaratmaniza yardimci olur'
'Koçluk yoluyla kendinizi kendi yasaminiza adamanizi saglar;  yasaminizin her alaninda daha fazla denge, yasam sevinci, samimiyet, enerji,  maddi bolluk, konsantrasyon ve hareket bulmaniza yardimci olurum.  Koçluk, bir insanin gelismesine, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranis ögrenmesine,  kendisi için koydugu hedeflere ulasmasina veya bir problemini çözmesine destek olmaktir

Ücretsiz ön görüsme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Yasam Koçlugu egitimleriyle ilgili detayli bilgi için :

Izmir'deki Yasam Koçlugu egitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numarali telefondan ulasabilirsiniz veya burayi tiklayabilirsiniz.

Antalya'daki Yasam Koçlugu egitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numarali telefondan ulasabilirsiniz veya burayi tiklayabilirsiniz.

Bursa'daki Yasam Koçlugu egitimlerimiz için 0 532 100 11 65 numarali telefondan ulasabilirsiniz veya burayi tiklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Yasam Koçlugu Egitimi başlıklı 1666 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın