• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Yaşam Koçluğu Kursu

Yaşam Koçluğu Kursu
Yasam Koçlugu

"Koç"luk programi hedeflere doğru bir yönlendirme programı olup katılımcının is, özel ve sosyal hayatında denge oluşturarak kendini gerçekleştirmesine, bununla beraber kendisiyle ilgili farkındalığın artmasına, insanlar arası ilişkilerde daha başarılı olmasına, liderlik becerilerinin artmasına, katkıda bulunur.

Koçluk kisinin, kendine daha fazla zaman ayırmasına ve geleceğine ilişkin daha net plan yapmasına yardımcı olmak, güçlü ve zayıf yanlarını keşfederek, kendini sorgulayan, çözümlerini üreten, kendi kendini yeniden yapılandırmasına, sürekli ve sonu gelmez öğrenme yöntemlerinden biridir.

Yasam Koçluğu, danışan ve yaşam koçunun oluşturduğu ittifak sonucunda hedefine ulaşır. Bu koç-danışan ilişkisinin sürekliliği gelişim için danışana güç verir. Kendisini yalnız hissetmemesini sağlar ve arkasında onu destekleyen, onu anlayan biri olduğunu ona her an hatırlatır.

Yasam koçluğu, kisinin kendisini bulmasını, kendisini en iyi şekilde tanımasını sağlayan bir serüvendir. Kisinin kendisine hak ettiği değeri vermesini sağlamakla başlayarak, yasam kalitesini yükseltmesini, dengeli, tatmin edici, düzenli ve etkin bir yasama kavuşmasına yardımcı olur.   

Yaşam koçluğu, kişilere kendi iç potansiyellerini ve güçlerini keşfettirerek, neyi neden yapacağının farkındalığını kazandırma, hedef belirlemelerinde ve kişilerin hedeflerine ulaşma sürecinde uygulanan profesyonel bir yol arkadaşlığıdır.

Yasam Koçu, takim çantasına yerleştirdiği araç ve yöntemleri koçluk etik kuralları ve prensipleri çerçevesinde uygular ve insanların yasamda gitmek istedikleri doğrultuda, vizyonlarına doğru yol almalarına katkıda bulunur.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almaniz yeterli olacaktir.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimi için tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Muğla'daki Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Denizli'deki Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki Koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimi İçin tıklayabilirsiniz.

 


 Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Yaşam Koçluğu Kursu başlıklı 2884 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın